28 gru 2013

Rozdział 26 - Ostatni rozdział

[Przeczytaj notkę pod rozdziałem!]

Angel's PoV

            Ja i Justin szliśmy w kierunku mojego domu trzymając się za ręce. Czułam się jakbym miała w rękach cały świat, a jedyne czego mi teraz brakowało to nasza córeczka. Gdy szliśmy mieliśmy na własność cały świat, a na naszych twarzach widniał duży uśmiech. Nie rozmawialiśmy, nie było to teraz konieczne. Nasz związek był silniejszy niż jakiekolwiek słowa.
            Oczywiście, oboje w przeszłości popełniliśmy wiele błędów, ale to miłość wygrała. Nasza miłość była silniejsza od jakichkolwiek kłopotów.
            Gdy weszliśmy do ogrodu oboje uklękliśmy, kiedy zobaczyliśmy naszą małą dziewczynkę biegnącą w naszym kierunku. Dalia wpadła w moje ramiona, krzycząc "Mamo!", podczas gdy mocno przytulała się do mojej szyi. Justin klęczał obok nas, a ja czułam jego wzrok na nas. Usiadłam na trawie z Dalią na kolanach i zaczęłam mówić.
            - Kochanie, chciałabyś poznać tatusia?- Justina ramię owinęło się wokół mojej talii, gdy pytałam jej.
            - Tak Mamusiu, ale gdzie on jest?- Dalia pochyliła główkę w inteligentny sposób.
            - Tata jest bardzo blisko. Nawet bliżej niż sobie to wyobrażasz. Chcesz go zobaczyć?- uśmiechnęłam się patrząc na Justina.
            - Tak Mamusiu, proszę.- na twarzy Dali pojawił się wielki uśmiech.
            - To jest Justin. On jest twoim tatą.- zwróciłam się do Justina, który teraz tak samo jak Dalia miał uśmiech na twarzy.
            W tym momencie ogromne światło oświetliło nas. Wszyscy czuliśmy to. Słońce świeciło i oświetlało tylko naszą trójkę. Wiedziałam, że to Drew, moja mała dziewczynka, która wreszcie znalazła spokój i wypełniła swoją misję anioła. Z Dalią w naszych ramionach Justin spojrzał w niebo i uśmiechnął się. Nasz mały aniołek otrzymał swoje skrzydła.
            Justin i Dalia od razu złapali kontakt jak ojciec z córką. On był wszystkim do tego, aby ona była kompletnie szczęśliwa. I do tego, abym ja była szczęśliwa. W końcu miałam przy sobie moje dwie miłości.

*
            Justin nigdy nas już nie zostawił. Oczywiście, kontynuował swoją karierę, ale my byłyśmy oficjalnie częścią jego życia. Po tym dniu wszystko zmieniło się na lepsze. Mimo, że Justin dostał dużo negatywnych opinii na ten temat, po tym dniu był wdzięczny wszystkim za to, że miał nas. Wszystko zaczęło być idealne. On z każdym dniem dostawał coraz mniej hejtów. Reporterzy widzieli w nim tylko pozytywne strony, a na każdej gazecie znajdowały się zdjęcia naszej rodziny.
            Po roku Justin wreszcie zebrał się na odwagę i mi się oświadczył. Mimo, że on nie chciał się do tego przyznać Justin był prawdziwym romantykiem i właśnie takie były oświadczyny. Płynęliśmy w małej łodzi, kiedy ukląkł przede mną i wyjął najpiękniejszy pierścionek na świecie. Oczywiście moja odpowiedź brzmiała "Tak". Był miłością mojego życia i wiedziałam o tym. Jednak, nie chcieliśmy się spieszyć z małżeństwem. Nasza rodzina i tak była cudowna bez tego i nie potrzebowaliśmy niczego, aby tego potwierdzać.
            Przyszedł kolejny rok. Dalia miała wtedy trzy lata, kiedy dowiedziałam się, że jestem ponownie w ciąży. Moja druga ciąża była idealna, tak samo jak ta, kiedy nosiłam w sobie Drew i Dalie. Tym razem urodziłam dwie zdrowe dziewczynki. Bliźniaczki, jak moje pierwsze dziewczynki.
            Drew nigdy nie została zapomniana, jej siostry wiedziały, że mają nad sobą pięknego anioła stróża. Często odwiedzaliśmy jej grób, na znak wdzięczności. Drew czasami przybywała do moich snów. Nigdy ze sobą nie rozmawiałyśmy, rozumiałyśmy się bez słów, ale dawała to czego potrzebowałam- uściski. A nawet masę uścisków.
            Kiedy Hannah i Livia skończyły pięć lat, razem z Justinem zdecydowaliśmy się pobrać. Tak, on był tym, który tego chciał. Oczywiście, ja także tego chciałam, ale nigdy nie chciałam go naciskać. Kiedy wreszcie byliśmy gotowi stanęliśmy przed Bogiem i powiedzieliśmy "Tak". To był mały prosty ślub tylko dla najbliższych, ale dla nas był on idealny.
            Ryan również ożenił się kilka miesięcy później za dziewczynę, którą poznał po naszym zerwaniu. Był naszym najlepszym przyjacielem i największym wsparciem. Niestety jego żona zmarła, podczas porodu, ale ich syn urodził się piękny i zdrowy. Ryan został samotnym ojcem na jakiś czas, aż znalazł sobie piękną dziewczynę, która zaakceptowała jego i dziecko. Megan kochała bezwarunkowo Ryana i Zacha, a Ryan wreszcie znalazł szczęście.
            Selena Gomez przez jakiś czas była w telewizji i w mediach. Ale w końcu ze świrowała i skończyła w szpitalu psychiatrycznym. Nigdy nie mogła sobie wybaczyć tego, że zabiła moje dziecko. Ja jej wybaczyłam, bo wiedziałam, że tylko Bóg może ją sądzić. Wciąż nie mogła poradzić sobie z presją i kilka lat później odebrała sobie życie. Ja przez dłuższy czas próbowałam ją rozumieć, ale w końcu zrozumiałam, że jej egoizm nie miał ceny, a sumienie nie zaczęło się w niej przejawiać. Selena nigdy nie odnalazła szczęścia. Karma jest suką...
            Dziś, po latach Justin i ja siedzimy w naszym domku i piszemy dla Was naszą historię. Mimo iż mamy już swoje lata, nasze wspomnienia są nadal trwałe, tak jak pierwszego dnia. Nasza miłość było silna od pierwszego momentu. Nasze córki także znalazły swoje szczęście. Bóg obdarzył wszystkie trzy pięknym głosem i poszły w ślady ojca. Osiągnęły taki sam sukces jak Justin.
            Justin wciąż miał swoje Beliebers. Oczywiście, nie mógł już koncertować w taki sposób jak robił to wcześniej, ale starał spotykać się z fanami tak często jak tylko mógł i próbował pomagać każdemu. Justin jest cudownym człowiekiem. A jego Beliebers dobrze o tym wiedziały.
            Nasza historia nie zaczęła się jak inne. Na początku on był facetem, którego nienawidziłam najbardziej na świecie, ale wszystko się odwróciło. Nikt się nie spodziewał, że nasza miłość stanie się realna. Na początku byłam na niego wściekła, kiedy siłą zabrał moje dziewictwo, ale teraz zdaję sobie sprawę, że gdyby to się nie stało, nigdy nie znaleźlibyśmy naszego szczęścia. Przeznaczenie jest bardzo dziwne, bo my nie wiedzieliśmy co wydarzy się w naszym życiu i powinniśmy żyć bez żalu i wybaczać wszystkim wokół nas. Powinniśmy otworzyć nasze oczy i uszy, bo kto wie, może nasze szczęście czeka tuż za rogiem, a my nie zauważyliśmy go jeszcze. Może facet, który uśmiechnął się do Was dziś w szkole, może być miłością Waszego życia. Daj mu szansę. Myśl pozytywnie i tak jak wcześniej powiedziałam, przebaczaj. I pamiętaj, że bez względu, jak trudno jest tam na górze masz swojego anioła stróża, który czuwa nad tobą, tak jak nade mną i Justinem. I na pewno masz też takiego Justina, który Kocha Cię bezwarunkowo, bez względu jak daleko jest.

Tymi słowami ja i Justin kończymy naszą historię. Bądźcie silni, ponieważ my
Was Kochamy.


 Z miłością Angel i Justin
--------------------------------------------------------------------------------------
Ostatni rozdział. Płakać mi się chcę jak pomyśle, że już nie będę miała co tłumaczyć. 
To opowiadanie było cudowne od samego początku i jestem bardzo szczęśliwa, że zebrała tak dużo odbiorców. Może zacznę od tego, że dziś to tłumaczenie przekroczyło 100tys. wyświetleń. Dziękuję także, że było aż 80 informowanych, ponad 320 osób które czytało oraz 44 obserwujących moje tłumaczenia.

To były wspaniałe 4 miesiące i jestem megaaaa smutna, że to się już skończyło. 
Chciałam podziękować @brokenteen97, @kat_ie007 oraz @biebyrs, które pomagały mi przy niektórych rozdziałach. 

Czasem na prawdę nie miałam ochoty na tłumaczenie, ale Wasze komentarze, których przy niektórych rozdziałach było dosyć dużo uszczęśliwiały mnie, dlatego tłumaczyłam dalej, aż przyszedł koniec. Nie wiem co mogę jeszcze napisać, więc mogę podziękować Ines- autorce, która niezmiernie cieszy się, że to opowiadanie w Polsce zdobyło tak duże zainteresowanie

Na koniec jeszcze poproszę Was o to, aby każdy kto czyta to opowiadanie skomentował ten rozdział !

Pytania---->  Ask


Dziękuję Wszystkim czytelnikom. 
Kocham Was, @justadream97 <3

196 komentarzy:

 1. Jejku. nie mogę uwierzyć że to już ostatni. <3

  OdpowiedzUsuń
 2. jaki piękny rozdział ♥

  szkoda, ze już koniec, pokochałam to ff :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak uwielbiałam to tłumaczenie, szkoda, ze się skończyło. Ale ten rozdział był cudowny i jak czytałam końcówkę, to myślałam, ze się popłaczę... Naprawdę piękne. x
  http://she-is-a-riddle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Smutno mi będzie bez nich, ale cóż... Życie idzie dalej.

  OdpowiedzUsuń
 5. To nie może być koniec! :( Kocham te tlumaczenie i nigdy o nim nie zapomnę! Ostatni rozdział jest wspaniały :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jejku szkoda że już koniec :c

  OdpowiedzUsuń
 7. To już koniec... nie mogę uwierzyć :( Dziękuję ci za tłumaczenie <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Uroczy rozdział. Kocham happy end'y! Dziękuję za tłumaczenie - odwaliłaś kawał dobrej roboty ! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Taaak! Jak pieknie <3 przy końcówce juz sie rozplakalam. Bardzo, ale to bardzo dziekuje za to, ze tlumaczylas i wytrwalas z nami caly ten czas. Dziekuje, ze dalas nam szanse czytac tak piękne opowiadanie <3
  kocham Cie!

  ( www.collision-fanfiction.blogspot.com )

  OdpowiedzUsuń
 10. *Uspokój się uspokój się* Ryycze to ostatni i najpiękniejszy rozdział. Dziękuję Ci, że tłumaczyłaś to opowiadanie

  PS. Zaraz zaczynam czytać je od nowa :D

  OdpowiedzUsuń
 11. przepiękne. będzie mi ich brakowało :( <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Szkoda że to już koniec :(

  OdpowiedzUsuń
 13. Aleee cudowny rozdział, tłumaczenie i wgl całe opowiadanie <3
  Dziękuje !

  OdpowiedzUsuń
 14. Cudowny rozdział, aż łzy mam w oczach
  Cieszę się, że tak to się skończyło
  Piękne :')

  OdpowiedzUsuń
 15. o boże płacze nie mogę uwierzy że to już koniec.... <3 bardzo ci dziękuje, że przetłumaczyłaś tą wspaniałą historie...kocham <3 zaczniesz tłumaczy coś innego również o Justinie?

  OdpowiedzUsuń
 16. Dziekuje ze to tlumaczylas robilas to swietnie. Czytam swietne opowiadanie deal by belieber_surina na jbffplus ale nie jestem az tak dobra z ang zeby to tlumaczyc jezeli bedzie ci brakowac czegos do tlumaczenia to polecam to :)

  OdpowiedzUsuń
 17. jejku płacze, nie wierzę, że to już koniec :c
  to tłumaczenie jest cudowne i ty jesteś cudowna <3
  dziękuje za wszystko <3

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie mogę uwierzyć że to opowiadanie się tak szybko skończyło.. Nawet nie wiem co napisać.. Jestem dumna z ciebie że wytrzymałaś z nami, a każdy wie że potrafimy być upierdliwi... Kocham cię za to że postanowiłaś to tłumaczyć i dorwałaś z tym do końca.. Będzie mi brakowało tego opowiadania jak nie wiem co ale mam nadzieje że pewnego dnia zaczniesz tłumaczyć inne równie zajebiste jak to... Pozdrawiam i zapraszam do mnie tak przy okazji http://all-that-matters-to-me-is-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. płaczę :) wspaniałe tłumaczenie <3

  http://meeting-in-dark-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. to my dziękujemy ,ze tłumaczyłaś to dla nas :) piękny koniec jak i samo opowiadanie

  OdpowiedzUsuń
 21. dzięki za to tłumaczenie jak zwykle wspaniałe

  OdpowiedzUsuń
 22. To jest takie piekne a miałam nadzieje ze będzie 2część <3

  OdpowiedzUsuń
 23. Piękny, cudowny, boski, romantyczny no po prostu idealny! Cieszę się, że przeczytałam to tłumaczenie jest takie inne od wszystkich, to zakończenie w moich oczach go wyróżnia. Dziękuję ci, że znalazłaś chęci do tak częstego dodawania rozdziałów, do informowania:) no cóż wielka szkoda, że to już koniec;((
  Oczywiście szczęśliwego nowego roku! Jeszcze raz ogromne podziękowania i much love! xoxo

  OdpowiedzUsuń
 24. Twój blog został nominowany na http://betoflove.blogspot.com/2013/12/liebster-award-blog.html . ZAPRASZAM !!

  OdpowiedzUsuń
 25. ten rozdział jak i całe to opowiadanie było i jest wspaniałe wiele razy płakałam na rozdziałach ale dzisiaj przeszło to samą siebie.
  Dziękuje za to ,że tłumaczyłaś tak wspaniałe tłumaczenie jestem ci wczieączna i mama nadzieje ,że znajdziesz podobne do tego lub również fajne i przetłumaczysz
  Kocham cię i dziękuje :* <3

  OdpowiedzUsuń
 26. Jejku, płaczę. Moje ulubione ff się skończyło.. myślałaś nad tłumaczeniem czegoś nowego?
  Btw cieszę się że wszystko z nimi okej, i że są szczęśliwi! Eh..
  Dziękuję że to tłumaczyłaś, wielkie wow.
  Kocham @ladybiebur

  OdpowiedzUsuń
 27. Szkoda, ze to juz koniec:'(
  Uwielbim to opowiadanie mam nadzieje, ze zaczniejsz tlumaczyc cos nowego pozdrawiam goraca :*

  OdpowiedzUsuń
 28. Płaczę, płaczę, płaczę. Gdy przeczytałam cytat już się załamałam że to Angel popełniła samobójstwo, całe szczęście to nie ona. Co prawda nie byłam tutaj od początku ale od października (chyba) pokochałam strasznie to tłumaczenie. Na początku nienawidziłam Justina za to co zrobił Angel, jak on mógł ją zgwałcić? Ale teraz widzę że w jakiś tam chory sposób to wszystko wyszło im na dobre. Kocham Demi naprawdę (Lovatic) więc bardzo się ucieszyłam że ona była tutaj taką wspaniałą osobą, to dodało tylko uroku. Nie wiem co jeszcze napisać bo wszystko mi się rozmazuje przez łzy.
  Kocham cię i dziękuje za tłumaczenie ♥
  @agatorek29

  OdpowiedzUsuń
 29. Płakać mi sie chce :-( kochałam to opowiadanie! Dziękuje za całe tłumaczenie<3 kochamy cie!

  OdpowiedzUsuń
 30. na końcu się popłakałam :') szkoda że to już koniec..
  DZIĘKUJĘ CI że tłumaczyłaś to opowiadanie wytrzymałaś nie przerwałaś w trakcie, poświęciłaś dla nas swój czas jesteś wspaniałą osobą!
  kocham Cię
  @kasq_00

  OdpowiedzUsuń
 31. Wspaniałe zakończenie. Dziękuję, że tłumaczyłaś. Jestem ci niezmiernie wdzięczna :) Szkoda , że już się skończyło, ale wszystko ma swój koniec. Mam nadzieje , że będziesz tłumaczyć jeszcze coś. Kocham i pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 32. To było cudowne opowiadanie, a końcówka wzruszająca. Szkoda, że to koniec :(

  OdpowiedzUsuń
 33. nie mogę uwierzyć ze to koniec... Ta historia jest taka piękna... A końcówka po prostu wow.... popłakałam się... Bardzo ale to bardzo dziękuje ci że to zaczęłaś tłumaczyć a ja się ciesze że te ff znalazłam... Dziękuje jeszcze raz <3

  OdpowiedzUsuń
 34. najlepsze tłumaczenie jakie kiedykolwiek czytałam <3 piękna, niesamowita historia od której łzy same się cisną do oczu :') szkoda że koniec, ale co dobre szybko się kończy
  dziękuję za tłumaczenie kochanie <3

  OdpowiedzUsuń
 35. Rozdział świetny ;) Kocham to opowiadanie i przykro mi, że to koniec ;c Kocham to zakończenie <3 Opowiadanie jest cudowne ;* IDEALNE poprostu! BARDZO DZIĘKUJE ZA TUŁMACZENIE TEGO BLOGA! Kocham Cię i życze szczęśliwego Nowego Roku! Yolo teraz ide płakć :< yolo yolo yolo :D

  OdpowiedzUsuń
 36. Trudno uwierzyć,że to już koniec. Tłumaczenie jest piekne, dziekuje Ci,że własnie Ty je wybrałaś <3 mam nadzieje,że wrócisz z informacją o nowym tłumazczeniu <3

  OdpowiedzUsuń
 37. Szkoda że to już koniec. To było genialne <333.

  OdpowiedzUsuń
 38. dzięki za super tłumaczenie <3 szkoda że to już koniec :(

  OdpowiedzUsuń
 39. Bardzo sie wzruszylam mam nadzieje ze to nie ostatnirr twoje tlumaczenie kocham cie i szannuje twoja ciezka prace i zycze ci duzo szczescia chcialabym abys skontaktowala sie ze mna o ile przeczytasz ten komentarz to jest moje gg 36424474 czekam i caluje Kamila

  OdpowiedzUsuń
 40. Az się poplakalam :')

  OdpowiedzUsuń
 41. Smutno mi :< rozdział jest świetny :) xx @PollKlaudia

  OdpowiedzUsuń
 42. Zaczniesz tlumczyc cos nowego ?

  OdpowiedzUsuń
 43. Boże niewierze że to koniec kocham to opowiadanie jest niesamowite szkodz ze to koniec :(((( ja też miałam łzy z oczach jak to czytałam nie no ja niewierze !!! Ale wszystko sie kiedyś kończy
  Takie pytanie planujesz coś tłumaczyć nowiego?????

  OdpowiedzUsuń
 44. Hej to opowiadanie jest fajne szkoda że już kączysz, ale jeśli ci się nudzi ;) I chciałabyś zacząć tłumaczyć nowe opowiadanie to napisz w goglach B.R.O.N.X by swaggiebiebsie - tłumaczenie.: Other Stories I tam jest wiele opowiadań ale naciśnij na hacked i tam dalej pisz co masz zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 45. o nie. tak szybko koniec :( jeju, to cudowne.. takie.. 'realistyczne'? nie wiem, ale pokochałam to tłumaczenie.
  mam nadzieję, że znajdziesz jeszcze jakieś za które się weźmiesz :) <3
  @oliifka

  OdpowiedzUsuń
 46. Szkoda że to już koniec. Kocham to opowiadanie . <3

  OdpowiedzUsuń
 47. Szkofa ze to juz koniec :(( smucio max :c

  Natu xx

  OdpowiedzUsuń
 48. Wspanialy blog *^▁^*

  OdpowiedzUsuń
 49. I cooo i juz koniec ;( to jest po prostu piekne i tak realne OMG ! Dziewczyny ja rowniez wam dziekuje za to ze tlumaczylyscie i naprawde dziekuje , dziekuje , dziekuje ! Jestescie wspaniale love u ! Xoxoxo

  OdpowiedzUsuń
 50. dziękuję za tłumaczenie tego pięknego opowiadania! much love xx

  OdpowiedzUsuń
 51. Będziesz cos jeszcze dla nas tłumaczyć?

  OdpowiedzUsuń
 52. Y Nie mogę uwierzyć że ti już koniec :(
  Jak czytałam to opowiadanie to się popłakałam :( ale było warto :) jesteś dobrą tłumaczką i mam nadzieje że będziesz coś dla nas tłumaczyć :)
  Dziękuję i pozdrawiam ;*
  Xoxo @JustynaJanik3

  OdpowiedzUsuń
 53. Boze. Poleciało mi kilka łezek, jeju. To.było takie.piękne.
  Powodzenia w dalszym życiu siostro, mam nadzieję, ze jeszcze kiedyś się spotkamy( jak oni.mówili, będę wyłączać. Kocham cię, kocham to opowiadanie :*
  Pozdrawiam, Karolina. :*

  OdpowiedzUsuń
 54. Opowiadanie bylo swietne przeczytalam prawie wszystko w jeden dzien :)

  OdpowiedzUsuń
 55. boze geniane <3 szkoda ze juz koniec

  OdpowiedzUsuń
 56. jestem smutna bo kocham to opowiadanie ale niestety się skończyło :C Dziękuję Ci bardzo za to że to tłumaczyłaś kocham Cię <3

  OdpowiedzUsuń
 57. O jejku , koniec :c Jesteś cudowna, że dla nas to tłumaczyłaś 💜 Dziękuję, za tak świetne opowiadanie ;) xxx

  OdpowiedzUsuń
 58. dziekuje ci z calego serca ze go dla nas wszystkich tlumaczylas
  zal mi ze sie skonczyl bo byl swietny
  kocham kocham kocham i bede za tb tesknic
  xoxo
  ~Dominika :************

  OdpowiedzUsuń
 59. Przeczytałam całe ff w czasie około 3 godzin bez przerw, całe 2,5 godziny przepłakałam, nawet teraz gdy jest juz 3 w nocyy nadal płaczę, to ff było takie fantastyczne, tak ruszyło moje serce, jestem wam bardzo wdzieczna ze je tłumaczyłyście i podziwiam was za całą włożaną w to pracę ! :)

  OdpowiedzUsuń
 60. jest mi strasznie przykro, że to już koniec...

  OdpowiedzUsuń
 61. Płacze... Nie chce żeby to był koniec :'(

  OdpowiedzUsuń
 62. cudo ;* szkoda ze to koniec ;(

  OdpowiedzUsuń
 63. Jeju ... to nie może być koniec :( Ten rozdział jest tak wspaniały że aż brakuje słów ...... Dzięki za tłumaczenie dziewczyny !c

  OdpowiedzUsuń
 64. Jesteś świetna za to że poświęcałaś czas żeby tłumaczyć!
  szkoda że to koniec :'(

  OdpowiedzUsuń
 65. dziękuje za każdy rozdział :* wszystko w tlumaczeniu było idealne. Ogromnie się cieszę z takiego końca historii aczkolwiek płaczę że już nie będę mogła napawać ich miłością :* życzę ci wszystkiego dobrego i chcę ci powiedzieć na koniec że to było najpiękniejsze tłumaczenie jakie czytałam ♥ kocham xoxo i jeszcze raz dziękuję z całego serduszka.

  OdpowiedzUsuń
 66. Dziękuję za Twoje tłumaczenie. Ich historia była przepiękna. Opowiadanie od początku było bardzo ciekawe , życiowe i emocjonujące do szpiku kości :D
  Czytając ten 26-ostatni ( niezmiernie mi szkoda ; C ) rozdział popłakałam się , normalnie łzy same płynęły.
  Jeszcze raz wielkie dzięki za poświęcenie w tłumaczeniu tego. Będzie mi tego brakować :D
  Honziasta

  OdpowiedzUsuń
 67. To cudowne, że to tłumaczenie zakończyło sie dobrze! To jest zdecydowanie moje ulubione i zawsze z chęcią będę do niego wracała i czytała je kilka razy. Dziękuję Ci, że poświęciłaś się, aby przetłumaczyć dla nas tą wspaniałą historię. Jesteś wspaniała, nie pamiętam czy nie było was dwóch tłumaczek, więc obie jesteście wspaniałe. Pamietjcie o tym! xx

  OdpowiedzUsuń
 68. Nie wierzę, że to koniec aż się popłakałam :')
  Dziękuję, że tłumaczyłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 69. Jeju, szkoda że to już koniec ;//

  OdpowiedzUsuń
 70. Jeju kocham to opowiadanie, wielka szkoda, że to już koniec :((

  OdpowiedzUsuń
 71. Szkoda ze to koniec, dziekujemy ze tlumaczylas

  OdpowiedzUsuń
 72. ostatni rozdział przepiękny tak samo jak cała historia ;) trochę mi smutno że już koniec. dziękuję ci za to że tłumaczyłaś to piękne opowiadanie ;* DZIĘKUJĘ <33

  OdpowiedzUsuń
 73. Jejku nie wierze że to już koniec tej historii :( Będę tęsknić za tymi wszystkimi emocjami w tym opowiadaniu. Zakochałam się w nim od pierwszych linijek.
  Mam nadzieję że jeszcze znajdziesz jakieś opowiadanie i będziesz je tłumaczyć. Dziękuje ci za to, za to opowiadanie DZIĘKUJE. Miłego Nowego Roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 74. Meeeeegaaaaa ♥♥ Kochałam i Kocham ten ff tylko szkoda,że tak szybko się skończył :). - Tajemnicza.

  OdpowiedzUsuń
 75. Szkoda ze to juz koniec

  OdpowiedzUsuń
 76. Cudowne *.*
  Jedno z najlepszych ff jakie czytałam. xx

  OdpowiedzUsuń
 77. czytałam dopiero od 24 rozdziału, ale od razu sie zakochałam, świetnie tłumaczyłaś, jestem ci za to wdzięczna, kocham cię i to ff x @arianuhl

  OdpowiedzUsuń
 78. Zaczęłam czytać 2h temu i przeczytałam wszystko. płakałam jak głupia. boże dlaczego to sie skończyło. najlepsze opowiadanie jakie czytałam @Another_Chance_

  OdpowiedzUsuń
 79. Jedno z najlepszych tłumaczeń jakie czytałam!!
  Jejku Kocham to ff!! <33
  Mam nadzieje ze zaczniesz ponownie coś tłumaczyć albo pisać! <3

  OdpowiedzUsuń
 80. to było PIĘKNE ! <3
  Kocham ;* !

  OdpowiedzUsuń
 81. Jaaka szkoda :( dziękujemy za tę 4 miesiące(:(:

  OdpowiedzUsuń
 82. Nie wiem czy to normalne,ale plakalam przez caky rozdział oO
  Podzuekuj autorce ode mnie/nas za to opowiadanie.
  A tobie dziekuje za tlumaczenie.

  Cudo <3

  OdpowiedzUsuń
 83. cudowny jak reszta poplakałąm sie przeczytałam to w dwa dni i dzis poprostu placze juz trzeci raz i za kazdym razem plakałąm gdy czytałam piekna historia podziekuj autorce za napisanie tego a tobie dziekuje za przetlumaczenie tego poprostu caly czas placze mam nadzieje ze bedziesz cos jeszcze tlumaczyc lub pisac mam nawet propozycje jak bys chciala cos tlumaczyc od dluzszego czasu szukam tlumaczenie sold moze zaczniesz tlumaczyc było by mito prosze o follow na twitterze @magdusia16 jak zdecydujesz sie na tlumaczenie czegos lub pisanie wlasnego opowiadanie to odezwij sie do mnie na tt tam wyzej masz moja nazwe pozdrawiam <3 kocham to opowiadanie i na zawsze bedzie w moim sercu <3 najlepsze tlumaczenie jakie kiedykolwiek czytałam <3<3

  OdpowiedzUsuń
 84. <3
  rozdział przepiękny ;*

  OdpowiedzUsuń
 85. Naprawdę świetne i wzruszające. Dziękuje za tłumaczenie ♥ @KasiaBeliebers

  OdpowiedzUsuń
 86. Skończyłam czytać. Gdy pierwszy raz weszłam na to opowiadanie pomyslalam sobie "nastepne denne opowiadanie o jakże złym jb i wielce zranionej, naiwnej dziewczynie, której imie przyprawia mnie o mdłości (Angel)", ale że nie znalazlam innego opowiadania zaczelam je czytać. Po przeczytanych rozdziałach, które okazały sie zajebiscie dobre zrozumiałam, że to jedno z najlepszych tłumaczeń. Kurwa dziewczyno strasznie chcialabym Cię prosić, abys znalazla jeszcze jedno tak dobre opowiadanie i przetłumaczyła je. Dziekuje za poświęcony czas <3 i za całokształt :). Zajebiste tło strony. Do zobaczenia Beliebers <3

  OdpowiedzUsuń
 87. JEZU MAM ŁZY W OCZACH, JESTEM GŁUPIA. :(
  Strasznie piękne! x

  OdpowiedzUsuń
 88. Końcówka mnie rozpierdala, wspaniałe! :( x

  OdpowiedzUsuń
 89. CUDOWNE *.* Brak mi słów :) szacunek wielki :*

  OdpowiedzUsuń
 90. Płacze jak pomyśle że to koniec świetne tłumaczenie

  OdpowiedzUsuń
 91. Bd tłumaczyła coś o jb ? Koniec :(

  Szkoda że opowiadanie sie skończyło :(

  OdpowiedzUsuń
 92. Boże to było cudowne opowiadanie :) Popłakałam się, że już go nie będzie, co ja teraz będę czytać -,-

  OdpowiedzUsuń
 93. kochałam to opowiadanie ! pierwszy raz od dawna tak bardzo przeżywałam tak historie bohaterów ! <333 Będę za tym tęsknić ;(

  OdpowiedzUsuń
 94. boskie ♥ szkoda że już koniec ;/

  OdpowiedzUsuń
 95. Dopiero dzisiaj zobaczyłam w ogóle to tłumaczenie i dzisiaj przeczytałam wszystko...Cudowne ♥ Dziękuje, że przetłumaczyłaś to <3 W niektórych momentach po prostu płakałam C: WSPANIAŁE !
  Tylko szkoda, że to juz koniec :c

  OdpowiedzUsuń
 96. Jeju *.* dzis znalazlam to tlumaczenie i placze bo to juz koniec :/ dziekuje za to że jesteś <3/Ada

  OdpowiedzUsuń
 97. Piękne <3 , czytałam od dawna :))

  OdpowiedzUsuń
 98. :( szkoda ze to juz koniec;( zacznij pisac swoje opowiadanie na pewno bede czytala :)

  OdpowiedzUsuń
 99. kocham to opowiadanie <3
  szkoda że się skończyło :(

  OdpowiedzUsuń
 100. Najlepsze opowiadanie jakie kiedykolwiek czytalam. ..

  OdpowiedzUsuń
 101. Jeśli powiedziano by Ci, że masz ochronić córkę szefa Mafii, zrobiłbyś to? Justin to zrobił.

  Jeśli powiedziano by Ci, że masz być bardziej wiarygodny i przekonać ją do bycia Twoją dziewczyną, zrobiłbyś to? Ponownie, Justin to zrobił.

  Ale co zrobić, gdy okazuje się, że angażujesz się uczuciowo? Justin nic z tym nie zrobił i nie może zrobić.

  Bo z końcem dnia była to tylko umowa.

  zapraszam na tłumaczone fanfiction pt. Deal
  http://deal-tlumaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 102. To opowiadanie jest niesamowite!<3
  Szkoda,że już się skończyło ;(
  Dziękuję ,że to tłumaczyłaś!;*

  Zapraszam do mnie:
  www.neversaye.blogspot.com


  OdpowiedzUsuń
 103. Wcale nie płacze ;-; Smutno mi, że to już koniec tej histori, bo naprawdę ją pokochałam :c

  OdpowiedzUsuń
 104. http://as-long-as-you-live-love-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 105. najlepsze opowiadanie jakie kiedykolwiek czytałam. @iJeves

  OdpowiedzUsuń
 106. Hyhy w 2 dni przeczytałam cały blog *-* tłumaczenie świetne choć zdarzały się literówki :)

  OdpowiedzUsuń
 107. Wierzysz w miłość?
  Stwierdzam, że na starcie jesteś już na przegranej pozycji kotek.
  Żeby kłamać trzeba mieć TEN talent.
  http://prawda-klamstwo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 108. W 2 dni przeczytane! ;3 Kocham to opowiadanie ;*

  OdpowiedzUsuń
 109. Zajęło mi to jakieś 4h ale przeczytałam całe na raz i po prostu ryczałam, to było piękne, nie mogę uwierzyć że coś tak wspaniałego naprawdę istnieje :O

  OdpowiedzUsuń
 110. http://as-long-as-you-live-love-me.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 111. Czytałam to cudo od jakiejś 24;30 do teraz i stwierdzam że to jesr naprawde piękne opowiadanie, dziekuje że je tłumaczyłaś*-* ryczałam chyba 15 razy czytając tego pięknego bloga . <3
  Ami <3
  this-is-my-life-brooklyn.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 112. Jejku,nie moge uwierzyc ze to juz koniec.Poplakalam sie czytajac ostatni rozdzial,Najpieknieje opowiadanie jakie kidykolwiek czytalam,piekna historia.

  OdpowiedzUsuń
 113. Świetne tłumaczenie ! Bardzo mnie wciągnęło ^^ Płacze bo to już koniec :c <3 Ale na pewno nigdy nie zapomnę tego bloga :D

  OdpowiedzUsuń
 114. przeczytalam cale w 2 godziny, idealne x

  OdpowiedzUsuń
 115. omg przeczytalam cale opowiadanie i omg cudowne plakalam jak glupia.<3

  OdpowiedzUsuń
 116. Wspaniałe ,najbardziej płakałam przy śmierci Drew :'( wspaniały <3

  OdpowiedzUsuń
 117. Przeczytałam dziś całe opowiadanie i się zakochałam! Płakałam, byłam zła, smutna, wszystko na raz! Przeżywałam to razem z nimi haha :)
  Dziękuję za przetłumaczenie tego opowiadania :**

  OdpowiedzUsuń
 118. Przeczytałam to opowiadanie w dwa dni ♥ Ugh... nie byłam tu od początku ale zakochałam się :) Uśmiechałam się, płakałam :) Dziękuje że to tłumaczyłaś ♥ xx

  OdpowiedzUsuń
 119. aaaa i jeszcze piękny wygląd bloga ♥ Wszystko pięknie ♥ xx

  OdpowiedzUsuń
 120. Wspaniała historia! Szkoda, że to już koniec!
  Na początku myślałam, że będzie to takie typowe Fanfic gdzie Justin nie będzie w ogóle sławny, będzie dupkiem, a potem się w sobie zakochają, on będzie się o nią troszczył, martwił itp. A tu taka niespodzianka naprawdę świetnie to wyszło. Tylko ten ostatni rozdział już był taki ogólny. ♥
  Szkoda, że nie ma drugiej części, ale historia jest interesująca i POLECAM!
  Wspaniałe to tłumaczenie i cieszę się że podjęłaś się tłumaczenia tego ;)

  OdpowiedzUsuń
 121. Jeden z najlepszych blogów ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
 122. http://just-let-me-motherfucking-love-you.blogspot.com/
  Polecam

  OdpowiedzUsuń
 123. Kocham i ryczę <3 :D

  OdpowiedzUsuń
 124. Omg to bylo piekne :) Plakac mi sie chce :( Koocham <3

  OdpowiedzUsuń
 125. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 126. Aż zaparło mi dech w piersi. Na prawdę to opowiadanie jest niesamowite nie spodziewałam się, że tak potoczą się ich losy. :D Jestem zachwycona z tego opowiadania. Z całego serca dziękuję Ci, ze poświęcałaś tyle czasu na to opowiadanie, żebyśmy mogli go czytać. Jeszcze raz dziękuję. <3

  OdpowiedzUsuń
 127. Cudowne opowiadanie. Żałuję, że nie znalazłam go prędzej :)))

  OdpowiedzUsuń
 128. Cudowny znalazłam go przez przypadek ale jest naprawdę cudowny mam nadzieję, że zaczniesz tłumaczyć coś jeszcze. Szkoda, że tak szybko się skończył. Dziękuję wam z całego serca. Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 129. Znalazłam to ff dzisiaj rano, a teraz skończyłam ostatni rozdział. Mam ogromny uśmiech na twarzy, zakończenie jest cudowne. Fantastyczna historia, i tu należy się szacunek autorce za to, jak wymyśliła fabułę i wszystkie sytuacje żeby były spójne. Wielkie podziękowania należą się Tobie kochana Kasiu, dzięki Tobie nikt z nas nie poznałby cudownej historii Justina, romantycznego brutala i Angel, która jak się okazało wcale nie była aniołkiem ;) tak bardzo się cieszę że jednak są razem, uwielbiam szczęśliwe zakończenia, aww. Od samego początku kibicowałam ich związkowi (Jangel shipper dzifki) A końcówka po prostu powaliła mnie na kolana, jest taka słodka no :') Mam nadzieję, że ta burzliwa opowieść o dwóch ludziach kochających się nad życie nigdy nie zostanie zapomniana. Że następne Beliebers będą natrafiać na skromny blog z "kolejnym zwykłym fanfiction" i dopiero na końcu zorientują się, ile przekazali im i ile nauczyli ich o prawdziwej miłości Justin Drew Bieber, który przestał być brutalem, lecz został romantyczny, i Angel, która wcale nie była aniołkiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję jeszcze raz cudownym Ines i Kasi, życzę Wam kolejnych świetnych tłumaczeń/opowiadań.
   #muchlove x
   ~D

   Usuń
 130. Nieziemski <3

  OdpowiedzUsuń
 131. <33 Brak mi słów <33

  OdpowiedzUsuń
 132. CUDWNA HISTORIA!
  NAJLEPSZE FF EVER!
  AUTORKA POWINNA DOSTAĆ NOBLA!
  A WAM DZIEWCZYNY DZIĘKUJĘ ZA TLUMACZENIE! ♥
  RYCZALAM JAK BÓBR ALE NIE ZABRAKLO MOMENTU W KYORYM SIE SMIALAM O SELENIE XD

  OdpowiedzUsuń
 133. od rpzdzialu jak Angel trafila do szpitala ryczalam najlepsze opowiadanie dziekuje za to ze tlumaczylas dokonca ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 134. Jeju jeszcze nigdy przez bloga nie płakałam a właśnie na tym płakałam jeju cudowny

  OdpowiedzUsuń
 135. Niesamowita i piękna historia z bardzo ciekawą fabułą. Gdybym mogła zapewne bym się rozryczała jak małe dziecko ale jestem osobą która wylała już wiele łez. Ale czytając to mogłam chociaż na chwilę zapomnieć o tym jak bardzo okrutnym świecie i zatopić się w swoich myślach :**

  OdpowiedzUsuń
 136. Najlepsze opowiadanie jakie czytałam..

  OdpowiedzUsuń
 137. Boże płacze ;c ale to piękne <3 ja nie moge ;c słów mi brakuje :) cudo <3 czekam na nowe tłumaczenie chyba że najdzie cię własna wena i napiszesz coś swojego <3 kocham, dziękuję i pozdrawiam kochane <3

  OdpowiedzUsuń
 138. Jeny to jest takie cudowne !!! Jak to czytałam to strasznie płakałam. Nie mg uwierzyć, że to już koniec :c

  OdpowiedzUsuń
 139. Szkoda ze to już koniec i nie ma jakiejs drogiej czesci kocham to opowiadanie. ♥♡♥♡♥♡♥♡

  OdpowiedzUsuń
 140. Kocham to fanfiction, dzięki, że tłumaczyłaś:)
  Pozdrawiam @karolinus180 xx

  OdpowiedzUsuń
 141. Jejku piękne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jacy oni cudowni juz czytam po raz drugi i jestem zakochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chce wiecej ahhahaah :D DZiekuje ci ze tłumaczyłaś blog jest niesamowicie piekny!!!! Kocham was!!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 142. to ff jest cudowne!! bardzo dziekuje za tlumaczenie:*

  OdpowiedzUsuń
 143. Cudowne opowiadanie. Nie mogę przestać plakac :(

  OdpowiedzUsuń
 144. Znowu to przeczytalam i choc tym razem zajelo mi to wiecej czasu oczywiscie plakalam. Omg ich historia jest tak nierealna ze az piekna. Moze kiedys pozaluje tych slow ale chcialabym zeby moje zycie bylo tak ciekawe i oczywiscie z tak pieknym zakonczeniem ❤

  OdpowiedzUsuń
 145. DZIĘKUJĘ ci za to tłumaczenie :* Opowiadanie jest cudowne i wielki szacun autorowi a przede wszystkim tobie. DZIĘKUJĘ x 100000000
  Enka <3

  OdpowiedzUsuń
 146. Zajebiste opowiadanie :) czytałam całe i przeczytałam w 1,5 godziny, uzależniłam się ^.^ w każdym razie dziękuję za poświęcony czas, za wysiłek i chęć do tłumaczenia dla nas :*
  Buziaczki :**
  Olivka ;3

  OdpowiedzUsuń
 147. Ryczę jak głupia !Kocham to !! <3

  OdpowiedzUsuń
 148. I powiedz jak Mam nie płakać? :") :')

  OdpowiedzUsuń
 149. Jeju jeju *-* Jakie kochane to zakonczenie :)

  OdpowiedzUsuń
 150. Fajne opowiadanie :-):-):-)

  OdpowiedzUsuń
 151. To fanfiction wywołało u mnie wiele emocji, tych dobrych jak i złych. Chcę Ci powiedzieć, że na pewno masz i będziesz miała jeszcze dużo czytelników, którzy pewnie tak jak ja nie bęsą pozostawiać komentarzy(ja jednak musiałam) ale na pewno będą ci wdzięczni za prowadzenie tego bloga tak samo jak ja. Dziękuje.

  OdpowiedzUsuń
 152. Nie chcę być nie miła ale to najgorsze ff jakie czytałam

  OdpowiedzUsuń
 153. Boże! To było ws0qniałe czytać ten rozdział, podziwiam autorkę która musiała włożyć w pisanie tego dużo serca, tobie dziękuje za to że to tłumaczyłaś. Trochę się wypłakałam. Czytanie tego zajeło mi dwa dni bo znalazłam to wczoraj wieczorem i dziś skończyłam, myślałam że zajmie mi to więcej czasu. Bqrdzo dużo emocji towarzyszyło mi podczas czytania tego, szczególnie złość heh.

  OdpowiedzUsuń
 154. Hej, dodano (już kiedyś) post z twoim blogiem na Ocenialnie JBFF < http://fanfictions-for-you01.blogspot.com >. Mogłabym prosić o udostępnienie buttonu tej Ocenialnii? Wiesz, reklama dźwignią handlu. Button znajduję się po prawej stronie, pod obserwatorami, z góry dziękuję. :)

  OdpowiedzUsuń
 155. Przeczytałam w jeden dzień! ❤ Megaa tłumaczenie ����

  OdpowiedzUsuń
 156. Przecudowna historia przeczytałam w jeden dzień

  OdpowiedzUsuń
 157. Jezu Super !!! Naprawdę mega ładnie piszesz, masz talent ;) ja mogę polecić bloga http://night-dream-jb.blogspot.com/ nie mój ale jest super!!!

  OdpowiedzUsuń
 158. *z góry przepraszam za spam*
  Zapraszam na moje ff o Justinie 💗
  Last-time-is-never-found-jbff.blogspot.com
  Weszłam do kuchni, gdzie Mike siedział i pił herbatę.
  -Cześć, co tam? - spytał.
  -Weź nawet nie mów.. - jęknęłam. - Pokłóciłam się z Justinem, bo zrobił mi jakąś pieprzoną scenę przy fotografie i Scooterze. - warknęłam.
  Wyjęłam z lodówki butelkę wody i wlałam sobie do szklanki. Usiadłam na przeciwko przyjaciela. Byłam taka zła, że mogłabym mu przyłożyć (Justinowi, oczywiście) ale się powstrzymałam.
  -A o co dokładnie poszło?
  -Miałam sesję do reklamy bielizny, tak? - spojrzałam na niego.
  Chłopak skinął głową.
  -Zaproponowali mi, żebym zapozowała bez stanika, a Justin zaczął krzyczeć, że nie ma takiej opcji i w ogóle. Kazali mu stamtąd wyjść, więc wielce obrażony sobie poszedł. Później pojechał a ja nie chciałam wracać piechotą no to cztery kilometry a nie miałam pieniędzy na taksówkę. Przyjechał a później zaczął na mnie krzyczeć. Do cholery jasnej jestem dorosła! - podniosłam głos.
  -Ej, a on przypadkiem nie jest zazdrosny?
  Odwróciłam wzrok i westchnęłam. Dokładnie. Justin jest zazdrosny. Ale czasy się zmieniły. Ja go nie kocham. Nie mogę zrezygnować z ważnej dla mnie pracy bo on ma jakiś cholerny problem.
  -Tak, jest zazdrosny. - szepnęłam.
  -Co masz na myśli? - spytał.
  -On powiedział mi, że mnie kocha..
  -A Ty?
  -Nie kocham go, Mike. - w moich oczach zebrały się łzy.
  -Na pewno?
  -Tak, Mike! - krzyknęłam. - Chyba jestem pewna moich uczuć, tak?
  -Okeey?
  Chłopak wstał i wstawił szklankę do zlewu. Posłał po pocieszający uśmiech i opuścił kuchnię

  OdpowiedzUsuń